Maszty do flag Hussar

ikona_hussar__s_

Maszt flagi HUSSAR

Rozmiar S - wys. 223 cm
ikona_hussar__m_

Maszt flagi HUSSAR

Rozmiar M - wys. 335 cm

Maszty do flag promocyjnych i plażowych

Maszty do flag promocyjnych oraz maszty do flag plażowych wykonane są z elementów aluminiowych dzięki czemu są wytrzymałe na silne podmuchy wiatru oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Flagi plażowe oraz promocyjne są doskonałym elementem do stanowiska eventowego, restauracji czy pubu na plaży. Przyciągają wzrok oraz gwarantują pozostanie w świadomości odbiorców. Maszty do flag plażowych dzięki niewielkim rozmiarom transportowym są dodatkowo świetnym rozwiązaniem. Możesz bez problemu zabierać je tam, gdzie aktualnie chcesz promować markę.
ROZMIARSM
WYSOKOŚĆ MASZTU223 cm335 cm
WYMIAR FLAGI80 x 183 cm80 x 275 cm
ROZMIAR W TRANSPORCIEmax dł. 120 cmmax dł. 120 cm

Skośny górny element masztu

Prosty i szybki montaż

Montaż, transport to czynności proste i szybkie, mocowanie flagi oraz osadzenie w podstawie również. Rozmiar transportowy nie przekracza 120 cm. Do wyboru mamy rozmiary S i M. Opakowany jest w pokrowiec poliestrowy niepowlekany PVC z naszywką oraz w folię bąbelkową.

Dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L.

Maszt do flagi reklamowej Hussar charakteryzuje się skośnym elementem w górnej części. Wykonany z aluminiowych prostych rurek, dzięki czemu jest bardziej odporny na czynniki atmosferyczne niż jego odpowiedniki z tworzywa. Dzięki tym produktom wyróżnisz się z tłumu konkurencji i pozostaniesz w świadomości odbiorców. Wybór masztów reklamowych oraz flag gwarantuje najwyższą jakość produktu i zadowolenie.