Podstawy

podstawa-do-flag-miekkie

Podstawa na podłoże miękkie

Podstawa mocowana do podłoża szpilkami - posiada otwory w które są wsuwane.
podstawa-do-flag-twarde

Podstawa na podłoża twarde

Posiada odpowiedni ciężar i mocowanie na flagę by utrzymać flagę na wietrze.
podstawa-do-flag-uniwersalna

Podstawa uniwersalna

Flagę z tą podstawą można stawiać na miękkim i twardym podłożu. Posiada większy ciężar i otwory do mocowania szpilkami.
podstawa-do-flag-wbijaki

Wbijaki i wkrętaki

Służą do mocowania flag w nietypowym podłożu, jak piasek na plaży lub śnieg zimą w górach.

Podstawy do flag i masztów reklamowych

Aby flagi reklamowe były produktem stabilnym i odpornym na podmuchy wiatru potrzebne są podstawy do flag. Do wyboru mamy kilka rodzajów podstaw do masztów, m.in. podstawa krzyżowa, podstawa ECO z rotatorem oraz podstawa teczka. Wszystkie zapewniają stabilność flag oraz pewność, że pozostaną w wyznaczonym miejscu. Podstawy do flag np. podstawa ECO wykonana jest ze zrecyklingowanej gumy, wybierając tą opcje – zadbasz o środowisko, i o ponowne wykorzystywanie odpadów.

Służą do mocowania flag w podłożu. Mogą posiadać rotatory stalowe, na których flagi mogą się łatwo obracać lub wpusty z PCW, do których flagi się wkłada.

Podstawa krzyżowa ze stalowym rotatorem

Przeznaczona na podłoża miękkie. Posiada otwory do mocowania szpilkami w ziemi. Rotator umożliwia obracanie się flagi na wietrze.


Podstawa krzyżowa z rotatorem PCW

Przeznaczona na podłoża miękkie. Posiada otwory do mocowania szpilkami w ziemi. Flagę mocuje się wewnątrz rotatora, któy umożliwia obracanie się flagi na wietrze.

Podstawa teczka ze stalowym rotatorem

Przeznaczona na podłoża twarde. Rotator umożliwia obracanie się flagi na wietrze.


Podstawa ECO z rotatorem stalowym

Podstawa ze zrecyklingowanej gumy, z rotatorem stalowym lub PVC. Waga 5,8 kg. Wymiary 32x32 cm. Podstawa na podłoża twarde

Podstawa gumowa z rotatorem

Podstawa uniwersalna na różne podłoża, z rotatorem PCW. Podstawa waży 12 kg. Jej wymiary to 46 x 41 cm, a grubość płyty - 6 cm.


Podstawa gumowa z rotatorem

Podstawa uniwersalna na różne podłoża, z rotatorem stalowym. Podstawa waży 12 kg. Jej wymiary to 46 x 41 cm, a grubość płyty - 6 cm.

Wkrętak z rotatorem

Stalowy wkrętak z rotatorem ma długość 67 cm i waży zaledwie 1,7 kg. Alternatywą może być wkrętak z PCW. Wkrętaki to niezwykle prosty i skuteczny sposób na postawienie flagi.


Kolec z rotatorem stalowym

Prosty sposób na zamocowanie flagi. Stalowy kolec wbijany do ziemi, wyposażony jest w rotator umożliwiający obracanie się flagi na wietrze.