Maszty do flag Flyer

Maszty do flag przenośnych z logo

Aby flagi dobrze się prezentowały muszą posiadać maszty do flag przenośnych. Dzięki temu są stabilne i odporne na podmuchy wiatru czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Maszt do flag z logo, składa się w całości z rurek aluminiowych które są wyjątkowo wytrzymałe. Wykorzystanie podczas eventu flag z logo jest doskonałym sposobem na promowanie marki własnej. Powiewająca na wietrze flaga zwróci na siebie uwagę i z pewnością zostanie w świadomości odbiorców. Dzięki niewielkim rozmiarom transportowym, możesz postawić maszt do flag z logo tam, gdzie aktualnie jest ważne wydarzenie.
ROZMIARSML
WYSOKOŚĆ MASZTU175 cm280 cm390 cm
WYMIAR FLAGI90 x 135 cm90 x 235 cm90 x 330 cm
ROZMIAR W TRANSPORCIEmax dł. 120 cmmax dł. 120 cmmax dł. 120 cm

Unikatowy kształt

Prosty montaż bez użycia dodatkowych narzędzi.

Wybór masztów reklamowych oraz flag gwarantuje najwyższą jakość oraz z pewnością wyróżni z tłumu Twoje stoisko evenetowe. Montaż, transport, osadzenie w podstawie oraz mocowanie flagi to czynności bardzo proste i szybkie. Rozmiar transportowy nie przekracza 120 cm. Do wyboru mamy rozmiary: S, M i L. Opakowany jest w pokrowiec poliestrowy niepowlekany PVC z naszywką oraz w folię bąbelkową.

Dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L.

Maszt do flagi reklamowej Flyer charakteryzuje się giętką końcówka z włókna szklanego w górnej części, oraz skośnym cięciem w jego dolnej części. Wykonany giętkiej końcówki z włókna szklanego oraz z rurek aluminiowych dzięki czemu jest bardziej odporny na czynniki atmosferyczne niż jego odpowiedniki z tworzywa.