Maszty flagowe i reklamowe

Producent masztów do flag

Maszty reklamowe są nieodłącznym elementem flag reklamowych. Maszty do flag są w kilku rozmiarach oraz rodzajach. To dzięki nim flagi są tak wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne czy podmuchy wiatru. Maszty flagowe wykonane w całości z aluminium gwarantują najwyższą jakość. Maszty do flag wybieramy wraz z odpowiednią podstawą, do podłoża miękkiego lub twardego. Wtedy mamy pewność, że wszystko zostanie w odpowiednim miejscu. Sprawdzają się idealnie podczas wydarzeń na świeżym powietrzu np. imprezy sportowe, festiwale muzyczne. Twoja marka zostanie w świadomości odbiorców a dodatkowo ożywi event.

Maszty składają się zawsze z kilku elementów, które łączymy ze sobą otrzymując odpowiedniej długości maszt.

Wytrzymałe nawet na silne podmuchy wiatru

Maszty są wykonane z aluminium, które jest bardziej wytrzymałe od swych odpowiedników z tworzywa sztucznego. Odporne są na warunki zewnętrzne oraz spełniają normy wytrzymałościowe.

Rozmiar transportowy nie przekracza długości 120 cm.

Montaż masztu jest bardzo prosty i szybki - niepotrzebne są dodatkowe narzędzia. Podobnie jest z osadzeniem masztu w dobraną podstawę, jak i z mocowaniem flagi do masztu, który wsuwa się w odpowiedni tunel.

Najważniejsze informacje