Maszty do flag Rider

Maszty do flag z nadrukiem

W przeciwieństwie do swoich odpowiedników z tworzywa nasze maszty do flagi z nadrukiem wykonane są z aluminiowych elementów. Gwarantuje to wyjątkową wytrzymałość na podmuchy wiatru oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Maszty do flag z nadrukiem są doskonałym dodatkiem eventowym. Przyciągają uwagę, efektywnie powiewają w trakcie plenerowych wydarzeń. Flagi reklamowe cieszą się ogromną popularnością, są również jednym z tańszych rozwiązań reklamowych.
ROZMIARSML
WYSOKOŚĆ MASZTU200 cm310 cm420 cm
WYMIAR FLAGI80 x 160 cm80 x 250 cm80 x 350 cm
ROZMIAR W TRANSPORCIEmax dł. 120 cmmax dł. 120 cmmax dł. 120 cm

Charakterystyczny żagiel

Projektując flagę Rider, masz wybór kształtu.

Montaż oraz transport jest bardzo prosty, szybki i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Również osadzenie masztu w podstawie oraz mocowanie flagi nie sprawia kłopotów. Rozmiar transportowy nie przekracza długości 120 cm. Do wyboru mamy rozmiary: S, M i L. Opakowany jest w pokrowiec poliestrowy niepowlekany PVC z naszywką oraz w folię bąbelkową.

Dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L.

Maszt do flagi reklamowej Rider kształtem przypominający żagiel – posiada zaokrągloną górną część masztu. Wykonany w całości z rurek aluminiowych, dzięki czemu jest bardziej odporny na porywy wiatru niż jego odpowiedniki z tworzywa. Odporny na warunki zewnętrzne, spełnia normy wytrzymałościowe. Wybór masztów reklamowych oraz flag to gwarancja najwyższej jakości oraz znakomity dodatek reklamowy do każdego stoiska eventowego.