Flagi nietypowe

Flagi na maszty

Wykonujemy wiele rodzajów flag promocyjnych. Począwszy od flag przenośnych które sprawdzają się w każdych warunkach poprzez flagi na maszty. Wszystkie rodzaje flag promocyjnych są wykonane z dokładnoscią, obszywane mocnymi nićmi. Dzięki temu gwarantują odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Flaga na maszt sprawdza się podczas wszelkich wydarzeń sportowych, muzycznych czy targów branżowych. Dodatkowa łatwość w transporcie oraz montażu sprawia, że flagi promocyjne cieszą się ogromną popularnością. Idealny dodatek reklamowy na wszelkie wydarzenia sportowe, kulturowe, muzyczne itd.

Wykonujemy prawie każdy rodzaj flagi nietypowej - od tych wieszanych na masztach, podwieszanych lub tylko oczkowanych i nietypowo mocowanych. Klient sam dobiera rozmiar flagi.

Według życzenia klienta wykonujemy mocowanie

Możemy wykonać tunel by wsunąć flagę na maszt, wszyć karabińczyki lub wykonać oczka przez które można zapleść linkę mocującą.

Flagi są obszywane bardzo mocnymi nićmi

Odporne na łopotanie wiatru, wytrzymują ekstremalne warunki pogodowe. Można je delikatnie prać w temperaturze do 30 stopni Celcjusza. Nie należy czyścić ich chemicznie.

Maecenas pulvinar